Natasha Pasenko – kiermasz

Natasha, studentka 3 roku, która była na misji w Ugandzie, poruszona tym, co tam zobaczyła, postanowiła zebrać pieniądze na budowę ośrodka dla dzieci. Wybudowanie takiego obiektu kosztuje 2000 zł. Sprzedawała podczas zjazdu własnoręcznie robione babeczki i kanapki. W dwa tygodnie udało się zebrać całą sumę! Dziękujemy Bogu za nią i

czytaj więcej

Natasza Pasenko w Ugandzie, listopad

Natasza, studentka trzeciego roku, jako wolontariuszka dołączyła do projektu Disciples School Camp, realizowanego w Kyenjojo w zachodniej Ugandzie. Zajmuje się zajęciami ewangelizacyjnymi dla najmłodszych dzieci domu dziecka New Hope oraz przygotowaniem merytorycznym materiałów edukacyjnych.

czytaj więcej

Wyjazd misyjny do Ostrołęki, 26.11.2016

26 listopada grupa studentów z WSTS pojechała do Ostrołęki w celach misyjnych. Najpierw spotkaliśmy się z młodzieżą z tamtejszego zboru Kościoła Zielonoświątkowego i po wspólnej modlitwie poszliśmy do centrum miasta, aby głosić Ewangelię przechodniom. Po ewangelizacji zjedliśmy wspólny obiad i wróciliśmy do zboru, aby poprowadzić spotkanie młodzieżowe.

czytaj więcej

Pierwszy zjazd Szkoły Charyzmatycznej za nami!

Za nami pierwszy dzień Szkoły Charyzmatycznej – moduł proroctwo. Przyjechało ponad 30 osób, a podczas wieczornego nabożeństwa było nas wiele więcej. Udostępniamy zdjęcia z dzisiejszego nabożeństwa. To był niesamowity czas! Podczas porannych wykładów usługiwał doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Gdańskiego Wojciech Gajewski.

czytaj więcej