Modlitwa o powołania 2017

Kościół nieustannie potrzebuje kolejnych osób zaangażowanych w jego pracę na sto procent. Potrzeby przewyższają zasoby ludzkie. Osób gotowych podjąć się wyzwania służby jest niewielu. Taka decyzja wymaga odwagi, poświęcenia i przekonania, że nie zgadzasz się na zastane status quo. Niewielu decyduje się poświęcić wszystko, by służyć Jemu. Ogólnopolski Dzień Modlitwy o Powołania!

To już X edycja!

Ogólnopolski Dzień Modlitwy o Powołania jednoczy wszystkie zbory w Polsce, które stają wspólnie w modlitwie o tych, którzy będą gotowi odpowiedzieć na Boże wezwanie.

Pragniemy modlić się o kolejne pokolenia, osoby, które w stu procentach będą w stanie zaangażować się w pracę na rzecz rozwoju Kościoła zgodnie z Bożym planem.

W zeszłym roku w modlitwie wzięło udział ponad sto zborów w Polsce! Zjednoczmy się tego dnia, by wołać do Boga.

To już 12.03!

Dziękujemy również za zeszłoroczne wsparcie finansowe. Dzięki niemu pierwszy raz w historii naszej uczelni mogliśmy zapewnić niektórym studentom, których nie było stać na samodzielne pokrycie kosztów studiowania i mieszkania w Warszawie, pełne utrzymanie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w raporcie poniżej.

POBIERZ RAPORT

Book your tickets