Najnowsza książka Roberta Boryczki – „Od cieni i obrazów ku rzeczywistości”

Książkę można nabyć bezpośrednio u autora lub w bibliotece WSTS


Recenzje:

"Zachęcam do lektury „Od cieni i obrazów ku rzeczywistości”. Jest to dobrze napisany i świetnie udokumentowany komentarz do Listu do Hebrajczyków, a autor ciekawie prowadzi czytelnika przez jego treść."

- Pastor Andrzej Cyrikas
Chrześcijańska Wspólnota Ewangeliczna, Bielsko Biała

 

"Głębokie rozważania, solidna egzegeza i wiele odniesień do współczesności. Nawet jeśli się ktoś z czymś nie zgodzi, to ta książka zasługuje na przeczytanie, aby lepiej zrozumieć przesłanie Listu do Hebrajczyków."

- Prezbiter dr Mateusz Wichary
Przewodniczący Rady Kościoła Baptystów w RP

 

"Robert Boryczka postanowił zmierzyć się z problemem stosunku współczesnych chrześcijan do Prawa i zwyczajów żydowskich. Czy powinniśmy się do nich stosować? Zapraszam do zapoznania się z rezultatem badań zawartych w tej książce, ale przede wszystkim zachęcam do odkrycia prawdy przekazanej w Liście przez jej prawdziwego Autora. "

- Piotr Nowak
Rektor Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej

 

Robert Boryczka jest pastorem Kościoła Chrześcijan Baptystów w Rabce-Zdroju oraz pracownikiem misji Ruch Chrześcijański Mt 28. W 2017 roku wydana została jego książka „Od cieni i obrazów ku rzeczywistości, część 2 - rozmyślania”. Obecna pozycja jest komentarzem do Listu do Hebrajczyków w formie wykładów.

Book your tickets