“Słowo Życia” – nowa książka!

Staraniem Wydawnictwa Pentekoste i Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej ukazał się właśnie podręcznik do nauki Słowa Bożego. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tą pozycją!

Z dumą prezentujemy poprawione wydanie podręcznika „Słowo Życia”. Ofiarna praca bożych ludzi oraz boże błogosławieństwo sprawiły, że dzieło to stało się realne.

Dr Thomas Idiculla, wykładowca Harvard Medical School

„Słowo Życia” to pierwszy z czterech podręczników dotyczących fundamentów wiary („Słowo”, „Chrystus”, „Kościół”, „Życie”). Prezentuje on oparte na Biblii materiały, które uwzględniają współczesne potrzeby wierzących w zmieniającym się świecie. Polecam ten podręcznik, gdyż będzie on użyteczny na wielu płaszczyznach budowania kościoła.

Pastor Kamil Hałambiec, dyrektor Misji PENTEKOSTE, wykładowca WSTS

Dobry podręcznik nauczania powinien być biblijny, praktyczny oraz użyteczny z punktu widzenia pedagogiki. Mogę uczciwie powiedzieć, że w tym tomie udało się spełnić te kryteria i śmiało mogę polecić go wszystkim zborom.

Dr Thomson K. Mathew, Dean School of Theology and Missions, Oral Roberts University

Niniejszy podręcznik to doskonałe narzędzie dla wszystkich katechetów, liderów grup domowych i młodzieżowych. Znajdą oni w nim uporządkowaną zielonoświątkową naukę zaprezentowaną w ciekawy sposób. Wszystkie tematy zostały opracowane z myślą by odpowiadały nauczaniu biblijnemu oraz wysokim standardom nauczycielskim. Ponadto jest to podręcznik nowoczesny, odpowiadający na potrzeby współczesnego młodego człowieka.

Daniel Kalinowski, wykładowca Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej

Książka, którą trzymasz w ręku służy za narzędzie do poznawania Słowa Bożego. Wszechstronność i współczesność materiałów umożliwiła jej wydanie w wielu krajach świata. Jestem przekonany, że „Słowo Życia” będzie błogosławieństwem dla wierzących w Polsce.

Rev. Dr Joy Joseph, Przewodniczący Rady SSNAK

Książkę można kupić za pośrednictwem strony: http://pentekoste.pl/index.php/dzialania

lub w bibliotece WSTS!

Book your tickets